Kategorie

Promocje

Newsletter

SantoemmaSABRINA

SABRINA

Santoemma

Stan: towar dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Masz pytania? Napisz do nas!

SABRINA

SABRINA

Sabrina jest urządzeniem zaprojektowanym szczególnie do czyszczenia małych powierzchni wykładzin dywanowych oraz podłóg twardych.

*

*

*

*

* Pola wymagane

Anuluj

Cena: 2 750,00 zł

4 380,00 zł

-1 630,00 zł

Ceny dostawy

Sabrina jest urządzeniem zaprojektowanym szczególnie do czyszczenia małych powierzchni wykładzin dywanowych oraz podłóg twardych. Pomimo niewielkich rozmiarów Sabrina nadaje się do użytku profesjonalnego i jest zalecana do intensywnego stosowania, np. wypożyczanie lub w firmach sprzątających. System odkurzania Santoemma high-waterlift umożliwia doskonałe usuwanie brudu przy najkrótszym czasie suszenia. Wyposażenie Sabriny w opcjonalną przystawkę ze szczotką obrotową NS270BRUSH pozwala na uzyskanie doskonałych efektów czyszczenia.
Sabrina jest dostarczana z przystawką do dywanów i powierzchni twardych NS270N. Opcjonalnie można używać przystawki do czyszczenia tapicerki i wnętrz samochodów NS10PN. Ponadto z opcjonalną przystawką NS270TURBODUST Sabrina działa również jako odkurzacz na sucho. Dzięki filtrowi wewnątrz niej nie ma potrzeby dokonywania zmian w urządzeniu, aby włączać jego funkcje.
 
Główne obszary zastosowania: firmy sprzątające, hotele, restauracje, banki, sklepy, wypożyczalnie, biura, myjnie, domy prywatne, sklepy dywanowe, kluby fitness, promy, statki, szkoły, wyższe uczelnie.