Kategorie

Promocje

Newsletter

O nas

Szanowni Państwo,
 
Nasza firma działa  na rynku od 2000 roku. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu różnego rodzaju placówek w szeroki asortyment produktów niezbędnych w codziennym utrzymaniu czystości, począwszy od artykułów higienicznych, chemii, sprzętu ręcznego po profesjonalne urządzenia czyszczące takie jak: zmywarki, zamiatarki, odkurzacze, maszyny z pojedynczym dyskiem, polerki, ekstraktory itp. Od 2008 roku posiadamy w swojej ofercie sprzęt ogrodniczy.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem renomowanych światowych producentów takich jak OMM, TMB, GHIBLI, SANTOEMMA, FILMOP, PULEX, ETTORE, ALCA, CORAZZI, FRATELLI, SUCITESA którzy skutecznie wspierają nasze działania. Oferujemy maszyny HUSQVARNA i STIGA. Wysoka jakość produktów, które sprzedajemy oraz ich niezawodność ma dla nas pierwszorzędne znaczenie i powoduje, że jesteście Państwo z nich zadowoleni i powracacie do nas.

Dokładamy wszelkich starań by być solidnym partnerem, szybko reagującym na Państwa potrzeby. Zawsze służymy radą i pomocą, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz własny transport. Zapewniamy serwis wszystkich oferowanych przez nas maszyn i urządzeń.

Jeżeli przedstawiona przez nas oferta towarowa nie wzbudzi Państwa zainteresowania, to być może zachęcimy Was do skorzystania z usług związanych z profesjonalnym utrzymaniem czystości, które realizujemy od 2001 roku. 

Działalność naszą rozpoczęliśmy pod   wpływem   pytań i sugestii klientów, którzy znali nas dotychczas jako importera i dystrybutora sprzętu do utrzymania czystości.

Celem, który konsekwentnie i skutecznie realizujemy jest świadczenie najwyższego poziomu usług. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz nowoczesny, profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Do sprzątania używamy bezpiecznych, przyjaznych dla środowiska środków chemicznych. 

Każde zlecenie traktujemy z jednakową starannością i odpowiedzialnością. Sprzątamy biura, sklepy, hale targowe i produkcyjne, myjemy okna i elewacje. Pracujemy o każdej porze dnia i nocy, zapewniając naszym zleceniodawcom komfort i wygodę. Ilość sprzątających osób oraz wszelkie prace wykonywane są zgodnie z przyjętymi na wstępie ustaleniami. Nasi pracownicy ubrani są w łatwo rozpoznawalne kombinezony ze znakiem firmowym i identyfikatorem. Nasze zadania realizujemy w oparciu o własny sprzęt i własne środki chemiczne. 
 
Czy to się opłaca?

Bez wątpienia! Przestaną was   interesować   zakupy i   transport. Możecie zapomnieć o niesprawnym sprzęcie i nieskutecznych naprawach. Nie będziecie mieli kłopotów z planowaniem urlopów, zwolnieniami lekarskimi i brakiem odpowiedzialności.  

Pozwólcie Państwo, że przedstawimy Wam naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja okaże się interesująca i pomoże rozwiązać Wasze problemy. 

Sprzątamy lepiej i taniej. Spróbujcie policzyć.

Firma posiada własny stacjonarny punkt handlowy, serwis oraz zaplecze magazynowe. 

KANIE k/PRUSZKOWA (wszystko do sprzątania, sprzęt ogrodniczy, biuro usług, serwis)
05-805 Kanie
ul. Gościnna 1 (róg ul. Warszawskiej i ul. Kolejowej)
tel. 22 728 53 53, 22 654 80 67, 601 376 966 
e-mail: biurokanie@taptek.pl
godziny otwarcia:
pn. pt. 8.00-17.00
sob. 9.00-14.00
 
 s1s2
   
wahus
  magazyn - ul. Gościnna 1                                                                               ekspozycja Husqvarna - ul. Gościnna 1