Kategorie

Promocje

Newsletter

Usługi

Od roku 2001 firma nasza świadczy usługi w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości. Działalność naszą rozpoczęliśmy pod wpływem   pytań i sugestii klientów, którzy znali nas dotychczas jako importera i dystrybutora sprzętu doutrzymania czystości.
 
Celem, który konsekwentnie i skutecznie realizujemy jest świadczenie najwyższego poziomu usług. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz nowoczesny, profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Do sprzątania używamy bezpiecznych, przyjaznych dla środowiska środków chemicznych.
 
Każde zlecenie traktujemy z jednakową starannością i odpowiedzialnością. Sprzątamy biura, sklepy, hale targowe i produkcyjne, myjemy okna i elewacje. Pracujemy o każdej porze dnia i nocy, zapewniając naszym zleceniodawcom komfort i wygodę. Ilość sprzątających osób oraz wszelkie prace wykonywane są zgodnie z przyjętymi na wstępie ustaleniami. Nasi pracownicy ubrani są w łatwo rozpoznawalne kombinezony ze znakiem firmowym i identyfikatorem. Nasze zadania realizujemy w oparciu o własny sprzęt i własne środki chemiczne.
 
Czy to się opłaca?

Bez wątpienia! Przestaną was   interesować   zakupy i   transport. Możecie zapomnieć o niesprawnym sprzęcie i nieskutecznych naprawach. Nie będziecie mieli kłopotów z planowaniem urlopów, zwolnieniami lekarskimi i brakiem odpowiedzialności.

Pozwólcie Państwo, że przedstawimy Wam naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja okaże się interesująca i pomoże rozwiązać Wasze problemy.
 
Sprzątamy lepiej i taniej. Spróbujcie policzyć.

                                                                                                Kontakt w sprawie usług: 
 
                                                                                                e-mail: piotr_zwiazek@taptek.pl 
                                                                                                tel. kom. 601 376 966
 
   WYBRANE REFERENCJE
ośrodkimaska
perrypolfaorbiscadburyibiscarlettielfplroyfoksalsup