Kategorie

Promocje

Newsletter

Dostawa

sklep internetowy www.taptek.pl
Klient może dokonać osobistego odbioru Towaru w punkcie handlowym P.H.U. TAPTEK Piotr Związek, ul. Gościnna 1, 05-805 Kanie.
W przypadku, gdy klient wybrał sposób dostawy w formie przesłania Towarów przez Sprzedawcę, dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej PATRON SERVICE SP. Z O.O. na adres wskazany przez klienta w formularzu zamówienia.
Dostawa towaru jest zrealizowana przez Sprzedawcę w terminie do 7 dni roboczych (dni robocze to dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy na mocy obowiązujących przepisów prawa) następujących po dniu, w którym zaksięgowano płatność dokonaną przez klienta na rachunku bankowym Sprzedawcy. W przypadku, gdy klient wybrał formę płatności gotówką (za pobraniem) dostawa towaru jest zrealizowana w terminie 7 dni roboczych następujących po dniu, w którym Sprzedawca dokonał potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
W przypadku nieobecności klienta w momencie dokonywania dostawy firma kurierska zostawia awizo. Kurier może ustalać z klientem telefonicznie inny termin dostawy.
Może się zdarzyć w wyjątkowych przypadkach, że czas realizacji zamówienia przedłuży się. W takiej sytuacji klientowi zostanie przesłana (w dniu roboczym następującym bezpośrednio po dniu otrzymania przez Sprzedawcę zamówienie złożonego przez klienta) na podany przez niego adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacja, w której klient zostanie powiadomiony o nowym terminie realizacji zamówienia. Klientowi będzie w tym przypadku przysługiwało prawo rezygnacji ze złożonego zamówienia poprzez zawiadomienie Sprzedawcy o tym fakcie na adres poczty elektronicznej (e-mail) sklep@taptek.pl. 

stała współpraca
Dostawy cykliczne na terenie Warszawy i okolic Sprzedawca realizuje bezpłatnie własnym transportem.
 
dostawa maszyn o dużych gabarytach
Maszyny o dużych gabarytach (zmywarki, traktory, ridery itp.) w promieniu 60 kilometrów od siedziby firmy, Sprzedawca dostarcza bezpłatnie własnym transportem. W przypadku większych odległości naliczana jest opłata w wysokości 1,90 zł za 1 kilometr lub realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej PATRON SERVICE SP. Z O.O. zgodnie z obowiazującym cennikiem.